Chwilówki z komornikiem-pożyczki bez dochodu

Darmową pożyczkę jako pierwsza w Polsce przedstawiła firma Vivus. Początkowo suma o jaka mógł się ubiegać petent to 1200 zł, a na chwilę obecną jest to już 1600 zł. Czy faktycznie pożyczka może być bezpłatna? Jak najbardziej, jest darmowa, ale muszą być ku temu spełnione warunki:

interesant musi mieć stały dochód

klient musi mieć dobrą historię kredytową i pozytywnie przejść często sporo kontroli jak BIK, KRD, BIG Infomonitor, itp.

Powinno się pamiętać że poślizg w spłacie to już narastające koszty czy to za przedłużenie, czy upomnienia i odsetki karne. Faktycznie wygląda to tak, że każdy może pożyczyć niedużą sumę na okres z reguły do 30 dni po czym spłacić ją na czas, a z tego tytułu nie ponieść żadnych opłat. To znaczy – oddaje się tyle ile pożycza wyjąwszy opłatę rejestracyjną, która zwykle wynosi 1 grosz lub jedną złotówkę i nie podlega zwrotowi. W taki sposób pożyczkodawca potwierdza dane osobowe interesanta i przeprowadza ocenę historii kredytowej.

Pożyczki za darmo udziela obecnie aż 15 „parabanków” co pozwala korzystać z niedużej pożyczki za darmo przez ponad rok czasu.

Comments are closed.