Oferta kredytowa Banku Pocztowego uzupełniona została właśnie o nowy produkt -Pożyczkę…

Oferta kredytowa Banku Pocztowego uzupełniona została właśnie o nowy produkt -Pożyczkę na Poczcie. To rozwiązanie dla Klientów, którzy chcą szybko pożyczyć pieniądze na prostych zasadach.

Pożyczka na Poczcie, od 16 marca br. dostępna jest w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Całkowity koszt pożyczki ogranicza się do jednej prowizji. Dlatego niezależnie od tego na jaki okres Klienci pożyczają, koszt pożyczki jest dla nich stały i jasny.

 

– Szybka Pożyczka na Poczcie to nasza propozycja dla tych, którzy podczas jednej wizyty w placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej chcą podpisać jasną umowę i wyjść z gotówką. Z oprocentowaniem 0% i znajomością prowizji, która jest całym kosztem pożyczki, Klient sam łatwo wyliczy ile wyniesie miesięczna rata, na spłacanie której będzie go stać – mówi Michał Moskalik, Zastępca Dyrektora Departamentu Bankowości Detalicznej w Banku Pocztowym.

Pożyczkę na Poczcie w wysokości od 300 zł do 3000 zł na okres od 1 do 9 miesięcy można uzyskać bez dodatkowych warunków i gwiazdek, jedynie za okazaniem zaświadczenia o zarobkach albo odcinka renty lub emerytury. Biorąc np. 1000 zł pożyczki Klient od razu widzi, że wysokość 20% prowizji to 200 zł, czyli do oddania Bankowi w równych ratach będzie w sumie 1200 zł. Przy 9 miesiącach pożyczki wysokość raty to 133,33 zł, a np. przy 5 miesiącach – 240 zł.

 

Dzięki tej propozycji Klienci, którzy szukają na rynku szybkiej pożyczki, mogą na każdej Poczcie oraz w Banku Pocztowym skorzystać z prostej i bezpiecznej oferty bankowej. To łącznie ponad 7 tys. punktów, gdzie od ręki można uzyskać taką pożyczkę.

 

Pożyczka na Poczcie do 3000 zł stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych Banku Pocztowego.

 

Rusza kampania reklamowa

Wprowadzeniu do oferty Banku Pocztowego Pożyczki towarzyszyć będzie zaplanowana na marzec i kwiecień br. kampania reklamowa, przygotowana we współpracy z agencjami Ambasada BC oraz Amigos Media. Media zakupił dom mediowy Effective Media. 

O Pożyczce na Poczcie będzie się można dowiedzieć z telewizji (wszystkie główne kanały i wybrane stacje tematyczne, regionalnej i ogólnopolskiej prasy codziennej oraz tygodników opinii. Reklamę telewizyjną można również zobaczyć w kanale YouTube Banku Pocztowego.

Źródło: Bank Pocztowy

Porównaj pożyczki ekspresowe

Comments are closed.